25 marca 2014

Kutaisi - 09.03.2014 [zdjęcia]


8 komentarzy:

 1. Wszystkie groby są z wizerunkami zmarłych w Gruzji??? :D nie jestem fanką cmentarzy, ale na takie chodziłabym chętniej ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wizerunkami zmarłych, a niektóre nawet z przedmiotami które za życia dążyli największą sympatią, do tego stolik i ławeczki, mozna czcić pamiętć po zmarłym ;)

   Usuń
 2. jak widze takie zdjęcia, to już wiem że nam sie w gruzji będzie podobało! (zresztą nie czytałam/słyszałam jeszcze negatywnej opiniii o gruzji od ludzi, którzy stamtąd wrócili)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jestem przekonana, że będzie się Wam podobało :D nie jest to kolejne europejskie miasteczko, Gruzja zachwyca i zdumiewa zarazem, a po wszystkim bardzo się do niej tęskni. Ja już tęsknię.

   Usuń
 3. Ta fotorelacja podziałała na mnie trochę jak wehikuł czasu. Nigdy sobie tak nie wyobrażałam Gruzji. Myślała, że nie ma tam nic ciekawego. Ale po zdjęciach widzę, że wyjazd w tamtą stronę mógłby być ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gruzja ma bardzo wiele do zaoferowania turystom, wysokie góry, ciepłe morze, pyszne jedzenie! A do tego w dalszym ciągu jest to wspaniała odmiana od typowych miast europejskich. Gruzja wciąga, nie sądziłam że tak bardzo :)

   Usuń
 4. Gruzja to marzenie mojego D. Przesyłam mu linka do Twojego bloga! Ps. Ile Ty już zwiedziłaś?! Jestem pełna podziwu i cóż...oby tak dalej!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku to też Mąż zdecydował że jedziemy :) ja wtedy o Gruzji niewiele wiedziałam, ale teraz jak już byłam i zobaczyłam to polecam każdemu!

   Usuń