1 sierpnia 2014

Nowy członek team'u wyjazdowego - Mała Mi

Kto śledzi Babską Robinsonadę na Facebooku ten już wie, że nasz wyjazdowy team zyskał wczoraj nowego członka, a właściwie członkinię :)) Mała Mi - Miś z Misiolandii. Wszystkie Misie z Misiolandii są rządne nowych przygód i chętnie wyruszają w świat. Trafiają one do swoich nowych opiekunów i razem z nimi odkrywają nowe miejsca.

Mała Mi również jest urodzoną podróżniczką! Oprócz tego jak każda kobietka lubi dobrze wyglądać w każdych warunkach, kosztować nowe smaki i nie rozstaje się z aparatem.. zupełnie jak ja! Nasza pierwsza wspólna podróż już w nadchodzący weekend, przedtem jednak trzeba się nieco przygotować...
Na początek zaprzyjaźniła się z domowym globusem i baaaardzo trudno było jej pojąć, jaki ten Świat jest ogromny. Myślała, że Europa jest duża, ale w porównaniu do całego globu jest zaledwie jego niewielką częścią. Więc dobrze się składa, że Mała Mi trafiła do nowego domu tak szybko, będzie mogła sprawdzić się przed prawdziwym wypuszczeniem się w świat i mentalnie przygotować się do większych wyjazdów. Mała Mi nie może się doczekać, kiedy pojedzie za granice! Wyruszamy już jutro, zobaczymy Tallin, Helsinki i Monachium! Będzie okazja do wypróbowania nowego misiowego aparatu i zrobieniu tyyyylu pięknych zdjęć!
Zaraz po tym jak Mała Mi zorientowała się, jak niewielka w porównaniu z całym światem jest Europa, chciała zobaczyć więcej. Indie.. bo tam jedziemy już za miesiąc! ciekawska Mała Mi przestudiowała już mapę Indii, zaczytała się w przewodniu, a nawet.. zrobiła próbne zdjęcie na tle Taj Mahalu ;) Prawda, że prezentuje się pięknie? :)

14 komentarzy:

 1. Misia z aparatem? Plecaczek by jej sie przydal:) Rozumiem, ze rusza z wami teraz juz wszedzie ?
  Pozdrawiam i zaraz tez juz jade na lotnisko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo to taka nasza fotoreporterka! :D będzie z nami podróżować, mimo że plecaczka niestety nie posiada, wygospodaruje jej trochę miejsca w swoim bagażu podręcznym ;) wysokich lotów i udanego wyjazdu!

   Usuń
 2. Ale superowa! Jak mogę zaadoptować kolejnego misiowego podróżnika? Chciałabym, aby do nas też dołączył. Najlepiej chłopak - może się zaprzyjaźnią :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszka, musisz napisać do misiowej Mamy - wszystkie info znajdziesz tu: http://misiowepodrozowanie.blogspot.com/p/zapros-misia-do-siebie.html

   Niech Misie Podróżnicy opanują świat! :D

   Usuń
 3. Już ogarnęłam, dzięki - napiszę na pewno! Będzie miała Mała Mi towarzystwo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. witaj Mała Mi!
  wszystkie Misie z Misiolandii trzymają kciuki za Wasze plany wyjazdowe!
  pozdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny gadżet! Aż chce się chwycić za aparat! :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj coś mi się usunęło... Mulinowy miś cudny :) Niech Wam wiernie towarzyszy w podróżach

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna i w dodatku przygotowana odpowiednio do podróży... sprzęt foto posiada :-)

  OdpowiedzUsuń